NACRA F20 CARBON i NACRA F20 FCS to katamarany zbudowane z włókien węglowych by zmniejszyć masę i poprawić sztywność konstrukcji.

NACRA wyposażyła NACRĘ F20 CARBON w System Kontroli Lotu (Flight Control System). Pozwala on na korekty foili podczas wyścigu by znaleźć optymalne ustawienie w którym lot jest stabilny a prędkość największa co pozwala na zostawienie konkurencji daleko w tyle.

Performance Sails
Ta 20 wyposażona jest standardowo w żagle Kevlarowo-Węglowe ze stajni Performance Sails, oraz radialnie cięty genaker by dać jej jeszcze większego kopa. W odpowiednich warunkach nawet bez genakera w kursach z wiatrem będziesz w stanie doprowadzić łódkę na pełnych foilach. Technolgia ta jest używana również przy produkcji olimpijskiej klasy NACRA 17.

Technologia:
Wszystkie komponenty kompozytowe są wytwarzane przy użyciu najnowszych technologii i wykańczane przy użyciu precyzyjnych obrabiarek CNC tak by ich waga była jak najniższa. Pływaki budowane są w pełni z włokna węglowego. Używając najlepszych na świecie metod wytwarzania i najlepszych technik stosowanych w obrabianiu kompozytów powstaje maksymalnie sztywna i mocna konstrukcja przy minimalnej masie.

Odczucie lotu nad wodą katamaranem NACRA F20 FCS jest nie do opisania. Nigdy tego nie zapomnisz swojego pierwszego razu z F20 FCS. W momencie kiedy pierwszy raz wsiądziesz na FCS’a już nigdy nie będziesz chciał pływać inną łódką. Jedocześnie przestrzegamy: pływanie tym katamaranem jest wysoce uzależniające.

W ofercie znajdują się też specjalne przyczepy umożliwiające transport złożonego katamaranu.

Informacje o zamówieniach oraz dostępności: info@nacra.pl